Výroba domácích trubiček a koláčů

Prioritou našeho cukrářství je kvalita a vaše spokojenost.

K výrobě našich trubiček, koláčů a dortů používáme pouze nejkvalitnější suroviny. V našich výrobcích najdete jen originály, všechno je tradiční ručně vyrobené cukroví podle původních receptur pro pochutnání a hostiny slavnostní, firemní, svatební i k zvláštním příležitostem.

Naše pozornost je zaměřena zejména na výrobu, distribuci a prodej trubiček z listového těsta se sněhovou náplní a na druhém místě na koláče. Ale vyrábíme také dorty moderním způsobem, tedy sladkosti, na jejichž výrobu se používají nové suroviny dříve nevyužívané, které dochucujeme netradičními příchutěmi. Podstata moderních výrobků spočívá ve snaze použít suroviny s vyššími nutričními hodnotami a nižší energetickou hodnotou.

V našich možnostech si může vybrat každý, jsme otevřeni pro domluvu a objednávku také podle Vašich představ. Sami si můžete vybrat sortiment, velikost, příchuť, náplň i tvar nebo nám můžete zaslat vlastní návrh či fotografii požadovaného zboží. Rádi Vám pomůžeme s kombinací vhodných chutí nebo poradíme, co bude nejlépe odpovídat Vašim představám. Hotové výrobky doručíme, kamkoli si budete přát.

Přejeme Vám dobrou chuť !